Oblečení, boty, knihy, domácí potřeby, nábytek - Samaritan wanna please you
15. října 2021 Aktuality

Oblečení, boty, knihy, domácí potřeby, nábytek - Samaritan wanna please you

Charita Olomouc srdečně zve veřejnost na Samaritan wanna please you - blešák, který proběhne v pondělí 25. října od 12:00 do 20:00 před prodejnou U Samaritána na Wurmově 11 v Olomouci. V prostorách obchodu, nádvoří a parkánu se uskuteční prodej věcí z druhé ruky. Výtěžek z akce bude věnován na podporu provozu obchodu Samaritán.

Centrum materiální pomoci Charity Olomouc zajišťuje přijímání a další distribuci darů k potřebným prostřednictvím služeb. „To vše se děje díky obchodu Samaritán, kde dary přijímáme a uskladňujeme. Nicméně ne vždy najdeme pro dary upotřebení u potřebných ve službách, z toho důvodu je za drobné částky prodáváme,“ přibližuje Marek Šenkyřík, koordinátor Centra materiální pomoci.

Během pandemie se v prodejně Samaritán nashromáždilo velké množství darů, které se nepodařilo ani věnovat potřebným, ani prodat. „Návštěvníkům nabízíme příležitost pořídit za levnou cenu pánské, dámské a dětské oblečení, boty, knihy, LPs, porcelán, domácí potřeby, menší kusy nábytku aj. Výtěžkem z blešáku pokryjeme náklady spojené s provozem obchodu Samaritán, kde probíhá příjem, třídění a distribuce darů. Obchod tak nadále bude moct plnit svůj smysl pomoci potřebným,“ vysvětluje Marek Šenkyřík.

Eva Štefková, Charita Olomouc

Kontakt:
t8Eo1YSSVvdjcK9f6rmMHYZ1Vvbjcna, koordinátor Centra materiální pomoci, tel: +420 731 626 059

blešák W11