Den pro malé i velké krále online
6. října 2020 Aktuality

Den pro malé i velké krále online

Charita Olomouc děkuje na dálku všem svým koledníkům za jejich nasazení při Tříkrálové sbírce 2020. Každoroční poděkování malým i velkým dobrovolníkům proběhne vzhledem k opatřením v rámci mimořádné situace COVID-19 v online podobě. V sobotu 17. října se uskuteční přímý přenos mše svaté. Tradiční tombolu a vyhlášení výsledků výtvarné soutěže shlédnou dobrovolníci ze záznamu.

Program Dne pro malé a velké krále

Pojďte si uspořádat svůj malý den pro krále před obrazovkou v pokojíčku, obýváku, klubovně nebo na faře. Potkejte se spolu v sobotu 17. října v malých skupinkách ke společné modlitbě a sledování:

  • 9:00 – 9:45 online přenos mše svaté You Tube kanálu zde
  • 10:00  tombola, vyhlášení výsledků výtvarné soutěže a nahlédnutí do galerie výtvarných děl na You Tube zde

Vzhledem ke změnám není program ještě v konkrétní podobě. Vše bude postupně upřesňováno na tomto místě. Nahlášení na akci  (formulář otevřen do st 14. 10. 20:00) obdrží aktuální informace s odkazy přenosu či videí a také budou zařazeni do tomboly, kde mohou získat zajímavé "skupinové zážitky" v podobě vstupenek např. do Laser Arény, Vlastivědného muzea Olomouc apod.

Losování tomboly můžete sledovat přes odkaz (bude vložen zde 17. 10.). K zařazení do tomboly postačuje vyplnit "nahlašovací formulář" (viz odkaz výše) počet koledníků, vedoucích skupinek, místních asistentů či jiných pomocníků TKS. Každý nahlášený následně obdrží mailem číslo, které bude slosovatelné. Např. Pan Novák jako vedoucí nahlásí sebe a tři koledníky a obdrží čísla 1- 4., poté během losování vyhraje číslo 4 a bude na domluvě, komu z těchto lidí patří. 

Výstava děl účastníků výtvarného soutěžení bude přístupná od 17. října v prostorách kavárny Bistrá Kráva a charitního obchodu Dobrodruhá (Wurmova 5, po - pá v čase 11-17 hod.) po dobu tři týdnů. Zároveň si díla můžete prohlédnout v záznamu na You Tube kanálu (viz. výše) nebo na stránkách olomouckého arcibiskupství, které při organizaci soutěže spolupracovalo.

Pošlete či sdílejte fotky z vašeho setkání na Facebooku Centra dobrovolnictví a materiální pomoci, Instagramu https://www.instagram.com/charita_cdmp/ nebo zašlete na email cdmp@olomouc.charita.cz.

Vstupenky do aquaparku jsou rozdány. Platnost je do konce října 2020. Vstupenky platí pouze ve všední dny od 10. 8. do 30. 10. 2020. Samostatný vstup dětí od 12 let je možný pouze po předložení zdravotního průkazu pojištěnce. Děti mladší 12 let musí mít doprovod starší 18 let.

Leták

Kontakt:
Mgr. Veronika Velčovská - koordinátorka sbírky pro Ol. město | +420 731 646 729| tks@olomouc.charita.cz
Ing. Milada Malíšková - koordinátorka sbírky pro Ol. venkov | +420 734 435 448 | tks@olomouc.charita.cz