Den pro malé a velké krále
3. září 2020 Aktuality

Den pro malé a velké krále

Charita Olomouc srdečně zve všechny koledníky a dobrovolníky, kteří se zapojili do tříkrálového koledování v olomouckém děkanátu, v sobotu 17. října na akci Den pro malé a velké krále. Účastníci se mohou těšit na promítání filmu, vyhlášení výherců výtvarné soutěže a tombolu o zajímavé ceny. Pro Charitu Olomouc je radostí poděkovat svým malým i velkým koledníkům za jejich nasazení při Tříkrálové sbírce 2020.  

Svou účast, prosím, nahlašujte zde. Zvažujeme i možnost, že by akce proběhla „online“ na dálku, pokud to jinak nepůjde. Vice informací s průběžnou aktualizací zde na webu a také mailem nahlášeným.

Návštěvníci obdrží při vstupu do kina Metropol slosovatelné lístky do tomboly, která proběhne po promítnutí filmu. Výherci získají zajímavé ceny v podobě vstupenek např. do Laser Arény, Vlastivědného muzea Olomouc a další. Pro tříkrálové účastníky bude připraveno drobné občerstvení. 

Dále proběhne vyhlášení výtvarné soutěže, kterou pořádá Charita Olomouc s časopisem Rodinný život Arcibiskupství olomouckého. Výherci výtvarné soutěže jsou srdečně zváni na slavnostní vyhlášení, které proběhne v kině Metropol před spuštěním filmu. 

Stejně jako loni věnuje Aquapark Olomouc tříkrálovým koledníkům volné vstupenky. Rezervace vstupenek do Aquaparku pro tříkrálové koledníky je ukončena, kapacita byla vyčerpána. Přidělení vstupenek vám následně potvrdíme emailem.

Rezervované vstupenky si můžete vyzvednout v charitní prodejně Dobrodruhá (Wurmova 5, Olomouc), která je otevřena každý den od 10:00 do 16:00 a najdete ji pod bistrem Bistrá kráva.

UPOZORNĚNÍ!!! Volné vstupenky do Aquaparku jsou letos pouze pro koledníky olomouckého děkanátu a pouze pro děti do 15 let. Vstupenky platí pouze ve všední dny od 10. 8. do 30.10. 2020. Samostatný vstup dětí od 12 let je možný pouze po předložení zdravotního průkazu pojištěnce. Děti mladší 12 let musí mít doprovod starší 18 let.

Akce Den pro malé a velké krále se každoročně účastní na 400 lidí. V loňském roce věnovala Charita Olomouc díky svým sponzorům a dárcům 400 vstupenek do Aquaparku, 20 dárečků za výtvarné soutěže a dalších 140 volných vstupenek na zábavné volnočasové aktivity.

Budeme vás informovat o aktuálních opatřeních v rámci mimořádné situace COVID-19, která bude třeba dodržovat při akci. Konání akce se přizpůsobí konkrétnímu vývoji COVID-19.  

Program:

9:00 - 9:45 mše svatá kostel Panny Marie Sněžné (Denisova ul.) 

10:15 - 12:15 - film, předání cen za výtvarná díla, tombola, drobné občerstvení na cestu, kino Metropol (Sokolská 25), kino bude otevřeno od 9:30 

12:30 - galerie „U Tří králů“ - výstavaděl účastníků Tříkrálového výtvarného soutěžení, v prostorách kavárny Bistrá Kráva a charitního obchodu Dobrodruhá (Wurmova 5)

Kontakt:
Mgr. Veronika Velčovská - koordinátorka sbírky pro Ol. město | +420 731 646 729| tks@olomouc.charita.cz
Ing. Milada Malíšková - koordinátorka sbírky pro Ol. venkov | +420 734 435 448 | tks@olomouc.charita.cz

Leták Den pro malé a velké krále

Mgr. Eva Štefková

PR pracovník
Tel.: 734 435 075 E-mail: _km%C~bg8hHmO1.7~bGkO1p