Charita Olomouc

Pečovatelka Olomouc

obec Olomouc Plný úvazek hned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Pavlína Komosná

vedoucí personálního úseku
Tel.: 739 249 228 E-mail: pavlina.komosna@olomouc.charita.cz

Co vás čeká

Budete pracovat se  seniory v jejich domácím prostředí. Starý člověk čeká na Vaše milé a  povzbuzující slovo. Bude vděčný za Vaši laskavou a  poctivou péči.

Budete mít dobrý pocit, že je Váš klient spokojený a  těší se  na Vaši další návštěvu. Pomůžete mu zvládnout činnosti, které jsou pro něj obtížné.  Postaráte se  o jeho hygienu a  stravu. Pomůžete mu s údržbou domácnosti, nakoupíte a  někdy jej doprovodíte na úřad nebo k lékaři.

V terénu se  budete přesunovat firemním autem nebo MHD. V péči o klienty se  budete střídat se  svými kolegy na občasných odpoledních nebo víkendových službách.

Jaké znalosti a  dovednosti byste měli mít

Pro tuto práci potřebujete absolvovat 150 hodinový kurz pro pracovníky v sociálních službách. Tento kurz si však můžete do 1,5 roku doplnit. Počítáme u Vás s trestní bezúhonnosti a  uživatelskou znalostí práce na počítači. Očekáváme řidičské zkušenosti.

Co vám můžeme nabídnout

O naše zaměstnance se skutečně zajímáme. Dostávají pravidelnou podporu, protože se řídíme pravidlem:

spokojený pracovník = spokojený klient.

Dále nabízíme

  • práci, která má smysl a  která Vás může uspokojovat
  • tvoříme tým, který si vzájemně pomáhá a doplňuje se
  • 5 týdnů dovolené, a další volno navíc
  • vzdělávání a seberozvoj
  • duchovní péči

Zaujme-li Vás naše nabídka, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis: personalni@olomouc.charita.cz.