Máme rádi lidi a jsme tady pro ně
4. února 2022 Příběhy od srdce

Máme rádi lidi a jsme tady pro ně

Architektura, příroda a prostředí rodinného krbu. Právě tyto věci dělají radost vedoucí personálního úseku Pavlíně Komosné, která se stará o to, aby spokojenost a radost panovala také mezi zaměstnanci Charity Olomouc. „Chceme, aby se jim u nás dobře pracovalo a měli to tady rádi,“ nastiňuje.

Rodačka z malebné vesnice Čeladná rozkládající se na úpatí beskydských hor přicestovala do Olomouce jako devatenáctiletá. „Měla jsem zrovna po střední škole,“ uvádí s tím, že během několika následujících dní narazila na práci v olomoucké Charitě. „Ta nabídka ke mně přišla náhodou. Šla jsem na pohovor a hned ten den jsem byla přijata,“ dodává Komosná, která pracuje v organizaci sedmadvacátým rokem.

„Celou dobu mě tady drží klima, které tu máme,“ přiznává vášnivá cyklistka, která na kole cestuje nejen do práce, ale objevuje na něm také krásy jihu Francie a Itálie. „Všichni tady máme rádi lidi a bereme je takové, jací jsou. Jsme tady pro ně a současně také pro sebe,“ zakončuje.

Z cyklu Příběhy od srdce: Charita Olomouc
Foto: Ondřej Pokorný

Letos si připomínáme 30 od obnovy Charity na Moravě. Začtěte se postupně spolu s námi do 30 autentických PŘÍBĚHŮ OD SRDCE našich pracovníků, klientů a dobrovolníků.