Zahradní slavnost studentů podpoří Centrum materiální pomoci Samaritán

Zahradní slavnost studentů podpoří Centrum materiální pomoci Samaritán

Charitativní módní přehlídka kolekce „Květiny a jaro“ ve spolupráci s prodejnou U Samaritána, hudební vystoupení, autorská čtení, jamování, malování, kreslení, fotokoutek, miničítárna s výměnou knížek a mnohé další… To vše bude možné zažít se studenty dramaterapie Univerzity Palackého v Olomouci a Centrem materiální pomoci Charity Olomouc již zítra v atriu na Purkrabské ulici v Olomouci. Na májový podvečer se spoustou kávy a limonád podávaných v rozmanitých šálcích z obchůdku U Samaritána, včetně prodeje jarních outfitů, zvou herci a studenti návštěvníky nejen za dobročinným účelem...

V obchůdku olomoucké Charity lze sehnat z druhé ruky cokoli. Levně je tak možné pořídit například originální vybavení do studentského bytu od porcelánu přes spotřebiče až po nábytek. „Do prodejny na Wurmově ulici si studenti přišli před dvěma měsíci vybrat kostýmy a vanu pro chystané představení. Vyšli jsme jim vstříc a vanu zapůjčili. Navzájem jsme si padli do oka a vznikla další spolupráce,“ sdělila koordinátorka Centra materiální pomoci Barbora Cigánková.

Pro chystanou benefiční akci zapůjčila Charita oblečení a nádobí, studenti dodali tvůrčího ducha a kopu netradičních nápadů. Organizátoři akce se navíc chystají na pomoc charitní prodejně vyklidit i své vlastní šatníky. „Výtěžek použije Charita pro rozvoj Centra materiální pomoci, které slouží v první řadě klientům střediska Samaritán a lidem ohroženým chudobou,“ uvedla Barbora Cigánková. Návštěvníky čeká spousta překvapení:  akce TO GO - "kup hrníček od Samaritána a odnes si v něm nápoj", koutek "Šikovné ručičky", občerstvení "Co kdo přinese" a mnohé další. Nejmenovaní talentovaní muzikanti předvedou kouzlo své tvorby nejen hudební... Akce proběhne v atriu zahrady na Purkrabské 2 ve středu od 17:00 – 22:00.
Charita Olomouc Vás srdečně zve!

Eva Štefková, Charita Olomouc

Zahradní slavnost studentů ve spolupráci s obchůdkem U Samaritána

Podpořte nás

Tříkrálová sbírka 2018

Náš výtěžek
1 650 184 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR